PAULINKA WIKLIŃSKA
Alt text
DLA PAULINKI

Paulinka ma 11 lat, urodziła się w 29 tygodniu ciąży z wagą 1200 g i 4 punktami w skali Apgar. Ma mózgowe porażenie dziecięce – spastyczny czterokończynowy niedowład oraz padaczkę lekooporną.

W chwili obecnej Paulinka nie siedzi, nie czworakuje, nie pełza, nie chodzi i nie potrafi wykonywać podstawowych czynności życiowych.

Od urodzenia Paulinka jest rehabilitowana, jednak do odpowiedniego Jej rozwoju konieczna jest intensywna rehabilitacja w ośrodkach wyposażonych w nowoczesny sprzęt i zatrudniających wykwalifikowaną kadrę specjalistów.

Paulinka jest śliczną i bardzo pogodną dziewczynką. Naszym pragnieniem jest, by Paulinka mogła uczestniczyć w życiu społecznym, jak jej rówieśnicy.

--
Rodzice
Elbląg

Autor: Rodzice 0 Komentarzy Kontakt z Paulinką przez Fundację

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, pozostanie jedynie do wiadomości administratora strony. Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane. *

Możesz korzystać z atrybutów HTML<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Szczęśliwe Drzewka

Szczęśliwe Drzewka